Kadra dydaktyczna programu Professional Management dla początkujących

Początki w roli menedżera nie zawsze są łatwe. Mając tego świadomość,

stworzyliśmy program, który buduje kompetencje osobiste, ale także markę

osobistą uczestników. Również dlatego postawiliśmy na niespotykane

w innych programach rozwiązania, jak indywidulane sesje zdjęciowe

uczestników, sesje coachingowe czy nietypowe rozwiązania dostarczania

wiedzy. Program przygotowuje poczatkujących menedżerów w zakresie

skutecznego zarzadzania zespołem i skutecznego przywództwa. Nie można

jednak zapominać o relacyjnej wartości programu. Jest to wyjątkowa

możliwość dzielenia się wiedzą, w środowisku osób będących na podobnym

etapie rozwoju zawodowego, choć posiadających inne doświadczenie.

Zachęcam wszystkich którzy myślą o swoim rozwoju oraz MBA, do zrealizowania planów. Cytując Amelię Erhart,

„Najtrudniejsze jest zdecydowanie się na działanie. Reszta to już tylko kwestia wytrwałości”.

Dorota Otręba
dyrektor programu MBA

Małgorzata Wojciechowska

Partner w obszarze zarządzania, pozyskania i rozwoju kompetencji z wieloletnim doświadczenie w licznych projektach rozwojowych dla firm. Specjalizuje się w doradztwie, szkoleniach, coachingu, mentoringu dla kadry zarządzającej. Szczególne doświadczenie ma w pracy z początkującymi menedżerami.

Projektując i realizując programy rozwojowe koncentruje się na efektywności i osiąganiu założonych celów, budowaniu skutecznych narzędzi i rozwiązywaniu problemów w trudnych sytuacjach kierowniczych. Jako doradca, interim menedżer miała możliwość poznać różnorodne branże, kultury organizacyjne, wartości, cele i strategie biznesowe. W pracy z klientami zachęca do zmiany perspektywy, przełamywania dotychczasowych schematów oraz podejmowania wysiłku w celu wypracowania zmian i podążania za nimi. Wierzy, że kompetentny i zaangażowany menedżer, który potrafi zmotywować współpracowników do pracy i w pełni wykorzystać ich potencjał, to największa wartość dla firmy.
Od 2008 roku współpracuje z Wyższą Szkołą Bankową we Wrocławiu jako Kierownik Studiów Podyplomowych kierunku Zarządzania Zasobami Ludzkimi, trener i wykładowca.

Daria Lewandowska

Z wykształcenia jestem socjolożką, a zawodowo pracuję jako trenerka kompetencji psychospołecznych, certyfikowany coach systemowy, dyplomowana terapeutka systemowa, diagnostą wielu międzynarodowych narzędzi psychometrycznych. Jestem też trenerem i wykładowcą na uczelniach wyższych (publicznych i prywatnych) w Polsce i za granicą (USA, Rosja, Włochy). Jako autorka edukacyjnych programów online wspieram świat akademicki i biznesowy w zakresie inteligencji emocjonalnej, odporności psychicznej, zarządzania stresem i interwencjami w kryzysie.

Obecnie pracuje z amerykańskim partnerem Peregrine Leadership Institute w zakresie rozwoju organizacji i zespołów. W swojej pracy grupowej i indywidualnej korzystam z ustawień systemowych i systemowego podejścia w kontekście narodzin lidera . Moje doświadczenie zawodowe to ponad 15 lat pracy w obszarze rozwojowym w Polsce i za granicą. Ukończyłam Szkołę Cichych Ustawień Gerharda Walpera oraz Szkołę Tantry, liczne kursy pracy z ciałem, podświadomością i emocjami. Moją fascynacją są rytuały, przejścia i inicjacje inspirowane kulturami rdzennymi. Regularnie prowadzę kręgi oraz rozwojowe warsztaty wyjazdowe.

 

Tomasz Janiak 

Jedyny w Polsce Master Action Learning Coach, przedsiębiorca i dyrektor Światowego Instytutu Action Learning (WIAL) w Polsce. Jako pierwszy rozpoczął wdrażanie WIAL Action Learning w Polsce. Specjalizuje się w pracy z menedżerami w temacie współpracy zespołowej, rozwoju, komunikacji i grupowego rozwiązywania problemów. Pracował m.in dla Ergo Hestia, Banku Pekao SA, Banku Pocztowego, AVON, Kompanii Piwowarskiej, Tauron, Credit Agricole, AXA (Uniqa) i innych korporacji.Doświadczony również w biznesie – zarówno w małych firmach jak i w korporacjach, pracował w sprzedaży i marketingu. Od 2012 roku nieustannie pracuje w środowisku międzynarodowym. W swojej pracy łączy element energii i poczucia humoru z refleksją oraz przestrzenią na uczenie się. Ważne jest dla niego wspieranie zmiany w kulturze pracy zespołów i organizacji, a także w codziennym życiu ludzi z różnych regionów. Regularnie wspiera fundacje i stowarzyszenia działające na rzecz osób w trudnych sytuacjach w Polsce i na świecie. Z pasji perkusista. Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów.

Zobacz opinie o pracy Tomasza na Linked In.

 

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Informator MBA Wrocław 2023