Kadra dydaktyczna programu Executive MBA – Business Trends

Jako wykładowca programów leadership i MBA na kilku uczelniach jestem najbardziej związany z WSB. Dlaczego? Na myśl przychodzi mi tylko jedna fraza: Alma Mater. To uczelnia, która otacza opieką swoich studentów. Wielokrotnie miałem się okazję o tym przekonać podczas prowadzenia zajęć, to samo mówią moi studenci. Zawsze pod opieką, zawsze przygotowani – to bardzo ułatwia prowadzenie zajęć i uczestniczenie w nich. Ludzie, którzy tu pracują, dbają o nas, przejmują się nami i pomagają z serca. Czujemy się tu jak w "uczelnianym" domu – a to ma wielkie przełożenie na efekty i przyjemność z nauki. 

Jacek Skrzypczyński
wykładowca programu Executive MBA-Business Trends

Kadra dydaktyczna

W trakcie zajęć uczestnicy naszych programów spotykają się z ekspertami z różnych dziedzin biznesu. Są wśród nich przedstawiciele partnera naszego programu, Adventure for Thought Leadership & Strategy:

Elżbieta Krokosz - International Trainer, Coach & HR Consultant. Od ponad 20 lat pracuje z międzynarodowymi firmami pomagając im w osiąganiu sukcesów poprzez rozwój przywództwa na każdym szczeblu organizacji, poprzez identyfikację i rozwój największych talentów w firmach oraz wdrażanie całościowych systemów rozwoju ludzi. Projekty globalne realizowała w wielu krajach m.in. w Polsce, USA, Irlandii, Austrii, Chorwacji, Serbii, Rumunii, Bułgarii, Czarnogórze, Hiszpanii. Projekty rozwojowe prowadziła między innymi dla takich klientów jak: ATOS, Whirlpool, Mars, Wrigley, Tauron Dystrybucja, Raben Logistics, P4 (Play), CEDC, Avon, BP Polska, Deutsche Bank, Carlsberg Shared Services, Żywiec Zdrój, Fortum Heat & Power, Hewlett Packard, Procter & Gamble, Faurecia, Molson Coors, UBS. Jej profesjonalne licencje obejmują takie narzędzia jak: Emotional Intelligence questionnaire – Hay Group, UK, Myers Briggs Type Indication (MBTI) – OPP Ltd., Occupational Testing Level A & Level B certified by British Psychological Association, Leadership Inventory Style by Hay Group, “Manager as Inspiring Leader” certified by The International School of Coaching, Extended DISCK. Pracowała przez 5 lat jako Learning & Development Manager w Irlandii dla największego banku irlandzkiego AIB zajmując się wdrażaniem Strategii Rozwoju Ludzi dla 8500 pracowników. Wdrażała wewnętrzne systemy coachingu dla działów AIB np. Bankowości Prywatnej, Inwestycje i Ubezpieczenia. Zarządzała programami talentowymi w AIB oraz rozwojem kompetencji dla całej populacji banku. 3 lata mieszkała także w Austrii i pracowała w Xerox Services jako HR Consultant i Talent Consultant dla centrali OMV w Austrii. Stypendystka Iacocca Institute USA w programie „The Global Village for Future Leaders in Business & Industry”. Od kilku lat Elżbieta Krokosz realizuje także misję zwiększania zaangażowania ludzi w swoją pracę ucząc ich zarządzać własnym talentem. Występowała na TEDx z tematem „Jak zarządzać własnym talentem?” oraz jest jest autorką książki wydanej przez Onepress „Ty też to masz” o odkrywaniu własnych talentów.

 

 

Jacek Skrzypczyński - best trainer by Forbes, Leadership Coach, TCI, CTI oraz M. Goldsmith. Posiada szerokie doświadczenie w obszarze rozwoju ludzi i organizacji. Ekspert w zakresie rozwoju leadership, team coachingu oraz experiential learning. Pracuje także jako executive i expat coach oraz wykładowca MBA na uniwersytetach Viadrina (Niemcy), Uniwersytet WSB Merito (Polska). Zaangażowany w wiele długoterminowych projektów zmian organizacyjnych dla międzynarodowych korporacji. Przeprowadził łącznie ponad 50 ekspedycji edukacyjnych w Afryce, na Alasce, w Kanadzie, Nepalu oraz Ameryce Południowej.

 

 

Łukasz Wrona - absolwent Politechniki Wrocławskiej, specjalność systemy i sieci komputerowe. Ukończył studia podyplomowe na Wydziale Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego, specjalność Ochrona Danych Osobowych oraz Zarządzanie Projektami na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Z wyróżnieniem ukończył studia MBA na Franklin University, Ohio, USA. Jako menadżer IT brał udział w tworzeniu wielu nowoczesnych organizacji, między innymi Krajowego Rejestru Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Kaczmarski Inkasso, Narodowego Funduszu Gwarancyjnego. Specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych, ochronie danych osobowych, zarządzaniu bezpieczeństwem informacji, jak i wdrażaniu oraz utrzymaniu procesowego zarządzania informacją. Od ponad piętnastu lat prowadzi działalność gospodarczą, w ramach której świadczy usługi konsultacji w zakresie nowych technologii, wdrażania systemów bezpieczeństwa informacji oraz przepisów europejskiego rozporządzenia o ochronie danych osobowych - RODO. W szczególności specjalizuje się w prowadzeniu wykładów, szkoleń oraz warsztatów w powyższej tematyce.

 

Tomasz Nikiel - Akredytowany i kluczowy trener BERNDSON w obszarach: efektywności osobistej, zarządzania czasem i organizacji pracy oraz sztuki prezentacji i wystąpień publicznych. Praktyk z ponad 14-letnim doświadczeniem w obszarze szkoleń z zarządzanie czasem i organizacji pracy, budowania efektywnych zespołów, zarządzania zespołami oraz poprawy komunikacji i współpracy w zespołach. Na swoim koncie ma realizację ponad 2500 dni szkoleniowych, z czego ponad połowa dotyczyła wyżej wymienionych obszarów. Każdego roku jego trenerskie portfolio powiększa się o około 200 nowych Klientów, z różnych branż, którzy powierzają mu rozwój swoich zespołów. Jest autorem ponad 170 programów szkoleniowo – rozwojowych oraz doradczych z obszaru doskonalenia i poprawy efektywności pracy - osób i zespołów. Realizuje zarówno pojedyncze warsztaty, jak i zaawansowane projekty szkoleniowe, trwające od roku do dwóch lat.

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Informator MBA Wrocław 2024