Kadra dydaktyczna studiów MBA we Wrocławiu

O  wysokiej jakości studiów MBA w Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu świadczy także kadra dydaktyczna – grono najwyższej klasy specjalistów z dorobkiem praktycznym oraz nauczycieli akademickich polskich uczelni. Zajęcia prowadzą m.in.:

dr Krzysztof Koj - ekonomista, menedżer, trener biznesu, konsultant, moderator i facylitator. Specjalista w dziedzinie ekonomicznego otoczenia biznesu oraz negocjacji. Zrzeszony w Polskim Towarzystwie Trenerów Biznesu. Członek Honorowy Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Wykładowca na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu. Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Chorzowie. Adiunkt we Franklin University (Columbus, Ohio, USA). Profesor wizytujący w Modern College of Business and Science (Maskat, Oman). Dyrektor akademicki programów Executive MBA i MBA we współpracy z Coventry University i Franklin University. Członek Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Chorzów w kadencji 2018-2023. Konsultant Urzędu Miasta w Świętochłowicach, członek komitetu sterującego tworzeniem strategii miasta na lata 2014-2030. Odznaczony Srebrną Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego. Wyróżniony Nagrodą Roberta L. Bailey'a oraz nagrodami Rektora, nadanymi przez Franklin University za osiągnięcia dydaktyczne. Komentator ekonomiczny. Autor publikacji naukowych.

 

 dr Tomasz Kopyściański - Zastępca Kanclerza ds. Finansowo-Kadrowych na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu, specjalista z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstwa. Autor i współautor opracowań biznesowych podejmowanych we współpracy z instytucjami finansowymi, przedsiębiorstwami oraz jednostkami sektora finansów publicznych, dotyczącymi przeprowadzenia audytu finansowego, opracowania biznesplanów, formułowania długofalowej strategii rozwoju, pozyskiwania źródeł finansowania. Przewodniczący Rady Nadzorczej spółki giełdowej Logintrade SA. Biegły sądowy przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu. Współpracownik kancelarii BSKK - Radcowie Prawni i Adwokaci. Wykładowca w ramach studiów podyplomowych i studiów MBA realizowanych na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu. Dziennikarz-felietonista w lokalnych i regionalnych czasopismach.

                       

Roman Brzezina - przedsiębiorca, lider, coach oraz trener biznesu i sprzedaży. Szkoliz zakresu m.in. negocjacji, sprzedaży, komunikacji, zarządzania sobą i własnym rozwojem. Z pasją dąży do osiągania wytyczonych celów. Stawia na permanentny rozwój osobisty poparty gigantyczną dawką praktyki. Wiedzę i umiejętności zdobywał u wielu cenionych autorytetów z zakresu rozwoju osobistego m.in. Fryderyka Karzełka, Briana Tracy, Andrzeja Fesnaka, Franciszka Staniszewskiego. Od wielu lat buduje świadomość poprzez wykłady i szkolenia. Wykształcił liczne grono managerów i doradców finansowych. Od 2008 roku jest certyfikowanym trenerem w firmie Persolog Polska Sp. z o.o. gdzie wykorzystując znajomość modelu zachowań oraz osobowości prowadzi liczne szkolenia. Warsztaty prowadzone na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu pozwalają uczestnikom na zgłębienie wiedzy zarówno ze względu na komunikację międzyludzką jak i empatię do zachowań drugiego człowieka. 

 

  

Wojciech MendykaMeaning Maker i międzynarodowy trener, który pomaga i uczy globalne organizacje jak wykorzystać wiedzę o mózgu – Waszym i Waszych klientów by wyróżniać się skuteczną komunikacją, wpływać na decyzje i realizować cele. Prowadził szkolenia w 25+ krajach pomagając innym komunikować się autentycznie i skutecznie metodami, które dzisiaj składają się na coś, co nazywa Meaning Making (ang. nadawanie sensu). Meaning Makers to programy szkoleniowe, które sprowadzają wszystkie doświadczenia i międzynarodową praktykę w proces, który na zawsze zmieni sposób, w jaki Twoja firma komunikuje to co ważne wtedy, gdy to ważne - skutecznie, bo przy wykorzystaniu najnowszej dostępnej wiedzy i poparte własną praktyką. Wojtek wspiera międzynarodowe firmy konsultingowe w realizacji programów dla ich klientów na świecie, prowadząc i rozwijając programy szkoleniowe ukierunkowane na rozwój kadr menedżerskich i działów sprzedaży.

 

dr Katarzyna Kulig-Moskwa - kierownik zespołu dydaktycznego zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych HR business partner, lider wrocławskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia HRBP oraz trener EY Academy of Business. Doktor nauk ekonomicznych o specjalizacji zarządzanie. Od ponad 15 lat wykładowca i promotor na studiach licencjackich, magisterskich, podyplomowych i MBA. Jako trener biznesu tworzy i prowadzi programy rozwojowe z zakresu zarządzania, przywództwa, wellbeingu, doradza organizacjom, pracuje projektowo. Pomysłodawca i redaktor naczelny pierwszej w Polsce książki na temat Wellbeing w organizacji oraz książki: Dylematy HRowców . Autorka i współautorka publikacji w zakresie HR w wydawnictwach branżowych 

  

Paweł Muzyczyszyn - praktyk związany przez wiele lat z pracą w działach obsługi klienta i sprzedaży B2B i B2C, gdzie zdobył doświadczenie w zarządzaniu, budowaniu sieci sprzedaży oraz budowaniu relacji z klientami strategicznymi. Zajmował stanowiska dyrektorskie i managerskie zarządzając obszarami sprzedażowymi w branży bankowej oraz IT. Jako trener dzieli się swoją wiedzą poprzez przygotowywanie i realizację projektów szkoleniowych, których efektywność sprawdza w oparciu o twarde mierniki zwrotu z inwestycji. Prowadzi blog motywacyjno-sprzedażowy „CELnie w sukces – jeszcze jeden blog o sprzedaży”. Ekspert w zakresie sprzedaży często wypowiadający się na łamach „Gazety Finansowej”.

 

 

Michał Kisza - specjalizuje się w ratowaniu zagrożonych projektów oraz wprowadzaniu potrzebnych zmian w sposobie organizacji pracy w projektach i zespołach, szczególnie w takich sytuacjach, gdzie trudno ustalić szczegółowy plan działania na początku a sam proces realizacji projektu warto modyfikować w miarę postępów prac i zdobywania przez zespół doświadczenia. Doświadczenie zawodowe zdobywał w różnych rolach powiązanych z prowadzeniem projektów, głównie w obszarze projektów IT i firm technologicznych, doświadczając zarówno sukcesów jak i sytuacji trudnych, które dużo uczą. Unikatowość swoich kompetencji buduje w oparciu o filozofię Agile (i metody z niej się wywodzące), teorię ograniczeń (szczególnie jej zastosowania w świecie projektów), metody przeprowadzania zmian organizacyjnych oraz rozwijając swoje zdolności przywódcze.

 

Maciej Stoiński -Trener Biznesu, przedsiębiorca Praktykiem Zarządzania z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w handlu, zarówno po stronie dostawcy (producentów), jak i Sieci handlowych. W latach 2009-2018 członek zarządu sieci supermarketów Piotr i Paweł odpowiedzialny za handel, marketing i logistykę. Wcześniej wieloletni dyrektor handlowy Lewiatan 94 Holding SA oraz dyrektor sprzedaży grupy Pamapol. W swojej pracy tworzył strategie negocjacyjne i uczestniczył w niezliczonej ilości negocjacji zarówno jako sprzedający jak i kupujący. W pracy trenerskiej i doradczej wykorzystuje zdobyte doświadczenie tworząc autorskie programy szkoleniowe. 

 

 

 

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Informator MBA Wrocław 2023