Weź udział w MBA Day 2025 (29 maja 2025)!
MBA DAY w WSB Merito Warszawa – odkryj kierunek na przyszłość!
📅 29 maja 2025 | 🕠 17:30–19:30 | 💻 online na Teams
MBA DAY to wydarzenie dla osób, które chcą rozwijać się jako liderki i liderzy gotowi na wyzwania dynamicznie zmieniającego się świata. To także doskonała okazja, by poznać program studiów MBA, porozmawiać z koordynatorami oraz spotkać osoby, które już dziś zmieniają rzeczywistość – w biznesie, organizacjach społecznych i we własnym otoczeniu.
W tym roku przygotowaliśmy dla Was inspirujące spotkanie z wyjątkowymi prelegentami, którzy pokażą, jak teoria przekłada się na praktykę, jak wartości mogą kształtować decyzje biznesowe, i co naprawdę oznaczają „kompetencje XXI wieku”.
Wśród prelegentów:
🔹 dr hab. Piotr Olaf Żylicz, prof. Uniwersytetu WSB Merito Warszawa
Czy kompetencje 21 wieku są naprawdę specyficzne?
🔹 dr hab. Bartłomiej Biga, prof. UEK
Ekonomia wartości – nowe podejście do wartości w biznesie.
🔹 Małgorzata Sabalska (Fundacja „Po Drugie”), Joanna Kozik (absolwentka studiów MBA), Aleksandra Woźniak (koordynatorka projektu zaliczeniowego MBA)
„Od teorii do działania: jak tworzyć projekty zaliczeniowe MBA, które naprawdę mają znaczenie”.
Poznaj osoby, które podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i perspektywą – oto nasi prelegenci:

Wyzwania, przed którymi aktualnie stoją menedżerowie i liderzy biznesu, wymagają maksymalnej elastyczności w wielu obszarach zarządzania. Na wiele procesów i zjawisk zachodzących w organizacjach należy spojrzeć z zupełnie innej perspektywy. Studia Master of Business Administration (MBA) w Uniwersytecie WSB Merito Warszawa są odpowiedzią na potrzeby tak dynamicznie zmieniającego się rynku. Już na wstępie oferujemy uczestnikom pogłębioną diagnozę predyspozycji i kompetencji menadżerskich, m.in. przy użyciu unikatowego narzędzia jakim jest "WSB Competencies". Nadrzędnym motywem programu jest rozwijanie przedsiębiorczości i szeroko rozumianej innowacyjności. Uczestnicy zaproszeni są do rozwijania niestandardowego myślenia, tak indywidualnie, jak i zespołowo (m.in. przez udział w grze strategicznej).
dr hab. Piotr Olaf Żylicz
prof. UWSB Merito, prorektor Uniwersytetu WSB Merito Warszawa

W świecie zmienności, niepewności, złożoności i niejednoznaczności, a także szybkiego rozwoju nowych technologii, tj. sztucznej inteligencji, następuje redefinicja lidera przyszłości. Już nie tylko umiejętności cyfrowe i technologiczne, ale przede wszystkim społeczne (np. inteligencja emocjonalna) czy poznawcze (innowacyjność, rozwiązywanie złożonych problemów czy logika) będą charakteryzowały najlepszych menadżerów na rynku pracy.
Aleksandra Woźniak
Wykładowczyni i Koordynatorka Merytoryczna Projektu MBA

Zawodowo przekonuje ludzi, że ekonomia jest piękna, prawo nie musi być nudne, a naukowiec może mówić zrozumiale. Zajmuje się przede wszystkim własnością intelektualną i innymi aktywami niematerialnymi, ekonomią behawioralną, ekonomiczną analizą prawa i gospodarką cyfrową. Współtworzy ruch ekonomii wartości Open Eyes Economy, który można streścić jako odejście od powszechnego w biznesie myślenia w stylu „każdy przychód dobry, każdy koszt zły”. Prowadzi bloga i podcast „Wiedza Nieoczywista”.
dr hab. Bartłomiej Biga
prof. Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
Serdecznie zapraszamy!
Zarejestruj się już dziś!
Aby wziąć udział w spotkaniu, wypełnij poniższy formularz.