Studia MBA rozszerzają horyzonty, systematyzują i pogłębiają wiedzę. Zajęcia z tematów psychologicznych wręcz motywują, aby zatrzymać się na chwilę w tym codziennym pędzie i spojrzeć na występujące wokół interakcje międzyludzkie z zupełnie innej, zaskakującej perspektywy. Studia MBA dają mi także pole do wymiany doświadczeń wśród uczestników i czerpania z tego praktycznych wskazówek. Mamy możliwość omówienia i skonfrontowania swoich codziennych, nieraz trudnych wyznawań, z innymi uczestnikami zajęć. Pozwala to na wyciągnięcie z tego bardzo cennej i wartościowej nauki.

Katarzyna Pękala
uczestniczka programu MBA w Chorzowie

Partner merytoryczny – Franklin University, USA


Merytorycznym partnerem naszego programu MBA jest amerykańska uczelnia, Franklin University.    

O wysokiej jakości podjętej współpracy najlepiej świadczy międzynarodowe wyróżnienie, które otrzymaliśmy wraz z Franklin University w kategorii „Partnerstwo Międzynarodowe”, przyznane przez Institute for International Education (2014).  

Uczelnia o międzynarodowym prestiżu   

Franklin University ma rozbudowaną sieć uczelni partnerskich na całym świecie, m.in. w Macedonii, Turcji, Indiach i Słowacji. Dyplomy studiów sygnowane przez FU są rozpoznawalne na międzynarodowym rynku pracy.    

Posiada akredytację IACBE   

Wysoka jakość kształcenia Franklin University została potwierdzona akredytacjami: The Higher Learning Commission (HLC) oraz niezwykle pożądaną wśród programów MBA, akredytacją International Assembly for Collegiate Business Education (IACBE).

Jedna z najlepszych uczelni kształcących w formule online    

Uczelnia nieustannie dostosowuje programy nauczania do oczekiwań studentów, zmian cywilizacyjnych oraz wymogów rynku pracy. W 2012 roku Franklin University znalazł się wśród 20 najlepszych uczelni w rankingu przygotowanym przez Online Education Database, instytucję oceniającą programy uczelni oferujących kształcenie online. 


Partnerzy biznesowi – Leanpassion i SMG/KRC HR Poland 

Jako uczelnia biznesu stawiamy przede wszystkim na aktualność i praktyczność naszych studiów. Dlatego realizujemy Program Partnerstwa Biznesowego polegający na objęciu patronatem przez międzynarodowe firmy i korporacje poszczególnych specjalności oraz programów ich nauczania. Partnerami biznesowymi programu MBA są:  

SMG/KRC HR Poland czołowa firma doradztwa personalnego, oferująca szeroki zakres usług w dziedzinie zarządzania kapitałem ludzkim, specjalizująca się w rekrutacji na poziomie poszukiwań bezpośrednich i oferująca pomoc w zakresie doradztwa organizacyjnego, rozwoju pracowników oraz treningów biznesowych i szkoleń; 

Leanpassion autorzy 5 kroków strategii lean, firma ceniona przez klientów za umiejętność wpisania lean w strategię oraz trwałość zmian. Efekt działania Leanpassion to wzrost wyników, zaangażowanie, produktywność i zdolność do adaptacji. Wypracowali własny model przywództwa – leadership 734 – i transformacji wspierającej technologię – „Sherlock Waste”. Ponad 13 lat na rynku przyniosło wiele doświadczeń, ok. 120 transformacji dla usług i 90 dla produkcji. 

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Informator MBA Chorzów 2023