Wybrałam studia MBA, gdyż zależało mi na zwiększeniu swojej wiedzy w obszarze zarządzania projektami, a Uniwersytet WSB Merito oferował MBA z właśnie tą specjalnością. Oczekiwałam, że studia będą źródłem inspiracji i wskażą mi potencjalne kierunki dalszego rozwoju. Nie zawiodłam się. Już po kilku pierwszych miesiącach studiów moja lista książek do przeczytania, tematów do zgłębienia stała się naprawdę imponująca.

Małgorzata Nowak
uczestniczka studiów MBA w Chorzowie

Partner merytoryczny – Franklin University, USA

Merytorycznym partnerem naszego programu MBA jest amerykańska uczelnia, Franklin University.    

O wysokiej jakości podjętej współpracy najlepiej świadczy międzynarodowe wyróżnienie, które otrzymaliśmy wraz z Franklin University w kategorii „Partnerstwo Międzynarodowe”, przyznane przez Institute for International Education (2014).  

Uczelnia o międzynarodowym prestiżu   

Franklin University ma rozbudowaną sieć uczelni partnerskich na całym świecie, m.in. w Macedonii, Turcji, Indiach i Słowacji. Dyplomy studiów sygnowane przez FU są rozpoznawalne na międzynarodowym rynku pracy.    

Posiada akredytację IACBE   

Wysoka jakość kształcenia Franklin University została potwierdzona akredytacjami: The Higher Learning Commission (HLC) oraz niezwykle pożądaną wśród programów MBA, akredytacją International Assembly for Collegiate Business Education (IACBE).

Jedna z najlepszych uczelni kształcących w formule online    

Uczelnia nieustannie dostosowuje programy nauczania do oczekiwań studentów, zmian cywilizacyjnych oraz wymogów rynku pracy. W 2012 roku Franklin University znalazł się wśród 20 najlepszych uczelni w rankingu przygotowanym przez Online Education Database, instytucję oceniającą programy uczelni oferujących kształcenie online. 

Partnerzy biznesowi – SMG/KRC HR Poland i Leanpassion 

Jako uczelnia biznesu stawiamy przede wszystkim na aktualność i praktyczność naszych studiów. Dlatego realizujemy Program Partnerstwa Biznesowego polegający na objęciu patronatem przez międzynarodowe firmy i korporacje poszczególnych specjalności oraz programów ich nauczania. Partnerem biznesowym programu MBA są:

  • SMG/KRC HR Poland – czołowa firma doradztwa personalnego, oferująca szeroki zakres usług w dziedzinie zarządzania kapitałem ludzkim, specjalizująca się w rekrutacji na poziomie poszukiwań bezpośrednich i oferująca pomoc w zakresie doradztwa organizacyjnego, rozwoju pracowników oraz treningów biznesowych i szkoleń.
  • Leanpassion – autorzy 5 kroków strategii lean, firma ceniona przez klientów za umiejętność wpisania lean w strategię oraz trwałość zmian. Efekt działania Leanpassion to wzrost wyników, zaangażowanie, produktywność i zdolność do adaptacji. Wypracowali własny model przywództwa – Leadership 734 – i transformacji wspierającej technologię – „Sherlock Waste”. Ponad 19 lat na rynku przyniosło wiele doświadczeń, a skuteczność potwierdza się w rachunku zysków i strat współpracujących z nimi klientów.

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Informator MBA Chorzów 2023