MBA Day - zapraszamy 9 czerwca 2022

Zapraszamy na MBA Day!

Osoby zainteresowane rozwojem umiejętności menedżerskich i przywódczych zapraszamy na bezpłatne warsztaty. Aby wziąć w nich udział, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na dole strony. 

 Termin: 9 czerwca 2022 r., godz. 16:30

Miejsce: Holiday Inn Gdańsk - City Centre, Chmielna 1, 80-750 Gdańsk, SALA: AMBER

Temat zajęć i prowadzący:  „Jak wyhodować lub upolować jednorożca?" -  Jan Wyrwiński

Plan MBA Day

  • 16:30-17:00 – rejestracja uczestników
  • 17:00-17:30 – powitanie i przedstawienie oferty
  • 17:30-18:45 – „Jak wyhodować lub upolować jednorożca?", zajęcia z Panem Janem Wyrwińskim 
  • 18:45-19:15 – networking przy kawie – spotkanie z przedstawicielami Biura Programu MBA i doradcami edukacyjnymi.

Kilka słów o prowadzącym i zajęciach

"Jak wyhodować lub upolować jednorożca?" 

Jeżeli chcesz:

  • wiedzieć, jakie są kluczowe aspekty budowania firm technologicznych o wycenie powyżej 1mld USD (tzw. jednorożce) ?
  • poznać strategie wczesnego wyszukiwania i inwestowania w takie firmy? 

Zapraszamy na spotkanie w formie wykładu i dyskusji poświęcone tym zagadnieniom.

Razem przyjrzymy się sukcesom i porażkom, przykładom z USA, jak również z Europy Środkowo-Wschodniej. Uczestnicy będą mieli możliwość zadania każdego, nawet najtrudniejszego pytania.

 

Jan Wyrwiński

Założyciel i partner zarządzający w Alfabeat – funduszu Venture Capital dla startupów enterprise software na etapie seed, które pochodzą z Europy Środkowo-Wschodniej i mają globalny potencjał. Od 2017 Alfabeat zainwestował w 17 przedsiębiorstw, wśród których znajdują się Wolt, SunRoof, Coinfirm, PromoRepublic czy Intiaro. 

Wcześniej spędził prawie 10 lat budując w Polsce firmę technologiczną (Aiton Caldwell SA), która osiągnęła sukces rozwijając się od startupu do dojrzałego przedsiębiorstwa debiutując na giełdzie w 2011 roku. Pełnił funkcję prezesa zarządu tej firmy przez niecałe 6 lat.

Absolwent Politechniki Gdańskiej i Hochschule Stralsund w Niemczech. Prowadzi wykłady na kursach MBA dotyczące strategii globalnych startupów technologicznych oraz venture capital, współpracuje z Wyższą Szkołą Bankową i Politechniką Gdańską.

 

 

 

 

Formularz zgłoszeniowy

Administratorami danych osobowych są Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31, Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu przy ul. Powstańców Wlkp. 5, Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 238A, Uniwersytet WSB Merito w Toruniu przy ul. Młodzieżowej 31a, Uczelnia WSB Merito w Warszawie przy ul. Łabiszyńskiej 25, zwane dalej Uczelniami WSB Merito.

Jeśli masz pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iod@merito.pl .

Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz f RODO. Podane dane osobowe będą w związku z wydarzeniami organizowanymi dla słuchaczy i absolwentów MBA oraz w celach marketingowych i promocyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa ich podania w związku z organizowanym wydarzeniem uniemożliwi udział osoby w wydarzeniu. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych i promocyjnych będą przechowywane przez okres pięciu pełnych lat kalendarzowych, liczonych od 1 stycznia następującego po dacie wyrażenia zgody. Dane podane w związku z uczestnictwem osoby w wydarzeniu przetwarzane będą przez okres niezbędny do prawidłowej realizacji czynności związanych z organizacją wydarzenia oraz przez czas wymagany przepisami prawa. Jako uczelnie na co dzień korzystamy z usług firm, dzięki którym zapewniamy Ci najwyższy standard obsługi. Twoje dane osobowe mogą zostać im przekazane do przetwarzania na nasze zlecenie. Dzieje się tak najczęściej w przypadku współpracy z konkretnym usługodawcą (np. dostawcą usług przechowywania danych). Dostawcy Administratora mają siedzibę głównie w Polsce i w innych krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). Niektórzy spośród dostawców mają siedzibę poza terytorium EOG. W związku z przekazaniem danych Użytkownika poza terytorium EOG, w tym do USA, Administrator zadbał, aby dostawcy dawali gwarancję wysokiego stopnia ochrony danych osobowych. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. UODO gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych i reklamowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwościach ich poprawiania w każdym czasie.

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Informator MBA Gdańsk 2023