Misją programów MBA  realizowanych w Wyższej Szkole Bankowej na wydziale toruńskim i bydgoskim jest zwiększanie sprawności organizacyjnej poprzez rozwój kompetencji, których potrzebują zwinni liderzy zarządzający różnorodnym środowiskiem w erze cyfrowej. Z tego względu otwieramy dwa nowe kierunki: MBA MANAGEMENT 4.0 – roczne studia w formule on-line – oraz MBA – Zdrowie. 

Magdalena Gieras
dyrektor programu MBA, trener, wykładowca

O sile i skuteczności programu stanowi kadra dydaktyczna, do której należą zarówno wykładowcy akademiccy,  jak i eksperci z dużym doświadczeniem praktycznym.  Zajęcia w ramach programu Master of Business Administration – Zdrowie w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu prowadzą m.in.: 

 

 Anna Dąbrowska-Lipka  

Adwokat, członek Okręgowej Izby Adwokackiej w Krakowie. Ukończyła studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na kierunkach: prawo (praca dyplomowa poświęcona zagadnieniom z zakresu prawa medycznego), filologia polska (praca dyplomowa z zakresu językoznawstwa – pragmalingwistyki) oraz ekonomia (praca dyplomowa obejmowała tematykę prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych). Jest absolwentką Szkoły Prawa Słowackiego na Wydziale Prawa i Administracji UJ i stypendystką Instytutu Państwa i Prawa Słowackiej Akademii Nauk. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym, procesowym, ochrony danych osobowych oraz compliance. Posiada doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych, w obsłudze prawnej administracji publicznej i podmiotów gospodarczych, w szczególności spółek prawa handlowego, w tym w negocjowaniu umów oraz w badaniach due diligence. Interesuje się komparatystyką prawniczą.

Maciej Majewski 

 

Absolwent Zdrowia Publicznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Przez blisko 15 lat związany z marketingiem i sprzedażą w podmiotach leczniczych, m.in. Medicover. Obecnie pracuje jako Project Manager w Saventic Health kierując pracami nad systemem BloodLab. Przez kilka lat jako wykładowca dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem ze studentami studiów licencjackich i magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

 

Adrian Michalski 

 

Absolwent analityki medycznej i doktorant Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. W pracy doktorskiej opisuje skuteczność metod sztucznej inteligencji w badaniach mikroskopowych. Przez ostatnie 5 lat pracuje nad usprawnianiem procesów i metodologii w diagnostyce laboratoryjnej. Obecnie Lead Data Scientist w Saventic Health, realizuje projekty wspierające diagnostykę pacjentów z chorobami rzadkimi. 

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

MBA Zarządzanie w podmiotach leczniczych