Moje zajęcia to zarządzanie projektami w możliwie najbardziej praktycznym wymiarze. Warsztaty uczą nie tylko, jak to robić, ale pokazują też, po co i dlaczego warto stosować wybrane metody, techniki i narzędzia podczas zarządzania projektami. Trening obejmuje swoim zakresem tematy zarówno podstawowe, jak i zaawansowane, związane z harmonogramowaniem, zarządzaniem zasobami, komunikacją, modelowaniem i nadzorem. Dzięki temu uczestnicy zyskują kompetencje pozwalające im efektywniej zarządzać projektami, realizować je terminowo, a także podnosić ich jakość.
Tomasz Wrzesiewski
wykładowca programu MBA w WSB w Poznaniu

 Partner merytoryczny – Franklin University, USA   

Merytorycznym partnerem programu MBA w Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu jest amerykańska uczelnia, Franklin University.   

O wysokiej jakości podjętej współpracy najlepiej świadczy międzynarodowe wyróżnienie dla WSB i Franklin University w kategorii „Partnerstwo Międzynarodowe”, przyznane przez Institute for International Education (2014).  

Uczelnia o międzynarodowym prestiżu 

Franklin University ma rozbudowaną sieć uczelni partnerskich na całym świecie, m.in. w Macedonii, Turcji, Indiach i Słowacji. Dyplomy studiów sygnowane przez FU są rozpoznawalne na międzynarodowym rynku pracy.  

Posiada akredytację IACBE

Wysoka jakość kształcenia Franklin University została potwierdzona akredytacjami: The Higher Learning Commission (HLC) oraz niezwykle pożądaną wśród programów MBA, akredytacją International Assembly for Collegiate Business Education (IACBE). 

Jedna z najlepszych uczelni kształcących w formule online   

Uczelnia nieustannie dostosowuje programy nauczania do oczekiwań studentów, zmian cywilizacyjnych oraz wymogów rynku pracy. W 2012 roku Franklin University znalazł się wśród 20 najlepszych uczelni w rankingu przygotowanym przez Online Education Database, instytucję oceniającą programy uczelni oferujących kształcenie online.

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Informator MBA Poznań 2023