Jestem osobą, dla której podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie wiedzy jest fundamentalną częścią pracy zawodowej. W obecnych czasach – gdy w świecie gospodarczym zachodzą zmiany w bardzo dynamicznym tempie – uważam, że aby być dobrym menadżerem, należy nieustannie się rozwijać. Przyznam, że studia MBA na mojej mapie edukacji były zlokalizowane zdecydowanie na dalszym planie, za około 2–3 lata. Analizując jednak aktualną sytuację na rynku pracy, doszłam do wniosku, że zwlekanie z decyzją o rozpoczęciu tych studiów, być może oddala mnie od implementacji moich celów zawodowych, a z pewnością opóźnia ich realizację. 

Dorota Kurdynowska
uczestniczka programu MBA w Bydgoszczy

Partner merytoryczny – Franklin University

Merytorycznym partnerem programu MBA Uniwersytetu WSB Merito Bydgoszcz jest amerykańska uczelnia, Franklin University.    

O wysokiej jakości podjętej współpracy najlepiej świadczy międzynarodowe wyróżnienie dla Uczelni WSB Merito i Franklin University w kategorii „Partnerstwo Międzynarodowe”, przyznane przez Institute for International Education (2014).

Uczelnia o międzynarodowym prestiżu   

Franklin University ma rozbudowaną sieć uczelni partnerskich na całym świecie, m.in. w Macedonii, Turcji, Indiach i Słowacji. Dyplomy studiów sygnowane przez FU są rozpoznawalne na międzynarodowym rynku pracy.    

Posiada akredytację IACBE   

Wysoka jakość kształcenia Franklin University została potwierdzona akredytacjami: The Higher Learning Commission (HLC) oraz niezwykle pożądaną wśród programów MBA, akredytacją International Assembly for Collegiate Business Education (IACBE). 

Jedna z najlepszych uczelni kształcących w formule online    

Uczelnia nieustannie dostosowuje programy nauczania do oczekiwań studentów, zmian cywilizacyjnych oraz wymogów rynku pracy. W 2012 roku Franklin University znalazł się wśród 20 najlepszych uczelni w rankingu przygotowanym przez Online Education Database, instytucję oceniającą programy uczelni oferujących kształcenie online.

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Informator MBA Bydgoszcz 2023