MBA Day - zapraszamy 8 września 2022

Czas na MBA Day!

TERMIN: 8 WRZEŚNIA 2022 ROKU, GODZ. 16:30 

Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu ul. Fabryczna 29-31, strefa MBA (budynek B, I piętro)

Osoby zainteresowane rozwojem umiejętności menedżerskich i przywódczych zapraszamy na bezpłatne warsztaty.

MBA Day to idealna okazja na:

 • wzięcie udziału w przykładowych zajęciach i poznanie specyfiki studiów,
 • odkrycie naszego nowego programu - PRE Master of Business Administration,
 • spotkanie z wykładowcami,
 • zapisanie się na studia w dniu wydarzenia i skorzystanie z dodatkowej promocji!

Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy wypełnić formularz na dole strony. 

 Program wydarzenia:

 • 16:30 – 17:00
  rejestracja uczestników
 • 17:00 - 17:15
  powitanie i przedstawienie oferty
 • 17:15-18:15
  Zwinne zarządzanie w produktywności osobistej – czyli o tym jak wykorzystać metodę Kanban w lepszej organizacji pracy własnej? - Michał Kisza, EY Academy of Business
 • 18:15-19:15
  Action Learning - sposób na zespołowe rozwiązywanie palących problemów - Tomasz Janiak, Master Action Learning Coach, Dyrektor WIAL Poland
 • 19:15 -20:00
  networking przy kawie

 

Kilka słów o zajęciach i wykładowcach:

1. Zwinne zarządzanie w produktywności osobistej – czyli o tym jak wykorzystać metodę Kanban w lepszej organizacji pracy własnej?

Praca jaką wykonujemy każdego dnia może pochodzić z wielu źródeł, co skutkuje często koniecznością pamiętania wielu szczegółów oraz przemyślanych i szybkich decyzji, czym zająć się najpierw. Nakładające się terminy wykonania, priorytety wyglądające na sprzeczne czy wrażenie ogólnego przeładowania pracą to tylko część z trudności z jakimi wszyscy, w mniejszym lub większym stopniu, mamy styczność każdego dnia. W trakcie wykładu przyjrzymy się temu, jak jedna z metod zwinnych może pomóc w rozwiązaniu codziennych trudności w organizacji pracy własnej i zwiększyć produktywność osobistą bez względu na rolę jaką pełnimy w organizacji.

Wykład jest rozwinięciem wybranych koncepcji z zakresu kursu Executive MBA (w części dotyczącej zarządzania projektami realizowanej przez trenerów EY Academy of Business).

Prowadzący - Michał Kisza

Trener i konsultant współpracujący z EY Academy of Business. Specjalizuje się w skutecznym przeprowadzaniu potrzebnych zmian w procesie realizacji pojedynczych projektów, aż po całe programy, szczególnie w takich sytuacjach, gdzie jest niezwykle trudno ustalić szczegółowy plan działania na początku, a sam proces realizacji projektu warto modyfikować w miarę postępów prac i zdobywania przez zespół doświadczenia. 

Doświadczenie zawodowe zdobywał przez ostatnie 11 lat głównie w obszarze projektów IT i firm technologicznych. Kilka razy w roku bierze udział w projektach doradczych dla firm spoza głównego obszaru swojej specjalizacji (firmy produkcyjne i usługowe), by – jak sam twierdzi – szukać możliwości zastosowania posiadanej wiedzy i doświadczenia w nowych wymagających obszarach. Unikatowość swoich kompetencji buduje w oparciu o filozofię Agile (i metody z niej się wywodzące), teorię ograniczeń (szczególnie jej zastosowania w świecie projektów), metody przeprowadzania zmian organizacyjnych oraz rozwijając swoje zdolności przywódcze. 

Doświadczenie szkoleniowe zdobywał przez ostatnie 6 lat prowadząc ponad 100 komercyjnych szkoleń w ramach studiów podyplomowych z zarządzania projektami oraz dedykowanych programów szkoleniowych dla firm i instytucji, z którymi współpracował. Od kilku lat doskonali technikę prowadzenia szkoleń w oparciu o mapy myśli oraz przemyślany system powtórek materiału, wbudowany w samo szkolenie.

2. "Action Learning- sposób na zespołowe rozwiązywanie palących problemów"

Action Learning to proces, w którym niewielka grupa różnorodnych osób pracuje nad rozwiązaniem prawdziwego, palącego problemu i przy tym rozwija swoje umiejętności liderskie. To sposób, by w niestandardowy sposób prowadzić spotkania z zespołem, w których ludzie się słuchają, zadają pytania, mówią precyzyjnie i kończą z jasnym planem działań.

W trakcie spotkania dowiesz się jak:

 • prowadzić spotkania bez dygresji i "przeciągania liny",
 • dbać o równowagę w zaangażowaniu na spotkaniach,
 • prowokować w zespole dogłębną analizę problemów i nietuzinkową kreatywność,
 • zapewnić korzystanie z różnorodności w grupie,
 • jak być liderem i inspirować do sprawnego działania, zamiast mikrozarządzać i sterować grupą,
 • weźmiesz udział w krótkiej, praktycznej sesji Action Learning.

Prowadzący - Tomasz Janiak

 

Jedyny w Polsce Master Action Learning Coach, przedsiębiorca i dyrektor Światowego Instytutu Action Learning (WIAL) w Polsce. Jako pierwszy rozpoczął wdrażanie WIAL Action Learning w Polsce. Specjalizuje się w pracy z menedżerami w temacie współpracy zespołowej, rozwoju, komunikacji i grupowego rozwiązywania problemów. Pracował m.in dla Ergo Hestia, Banku Pekao SA, Banku Pocztowego, AVON, Kompanii Piwowarskiej, Tauron, Credit Agricole, AXA (Uniqa) i innych korporacji. 

Doświadczony również w biznesie – zarówno w małych firmach jak i w korporacjach, pracował w sprzedaży i marketingu. Od 2012 roku nieustannie pracuje w środowisku międzynarodowym. 

W swojej pracy łączy element energii i poczucia humoru z refleksją oraz przestrzenią na uczenie się. Ważne jest dla niego wspieranie zmiany w kulturze pracy zespołów i organizacji, a także w codziennym życiu ludzi z różnych regionów. Regularnie wspiera fundacje i stowarzyszenia działające na rzecz osób w trudnych sytuacjach w Polsce i na świecie.

 

Formularz zgłoszeniowy

Administratorami danych osobowych są Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31, Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu przy ul. Powstańców Wlkp. 5, Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 238A, Uniwersytet WSB Merito w Toruniu przy ul. Młodzieżowej 31a, Uczelnia WSB Merito w Warszawie przy ul. Łabiszyńskiej 25, zwane dalej Uczelniami WSB Merito.

Jeśli masz pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iod@merito.pl .

Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz f RODO. Podane dane osobowe będą w związku z wydarzeniami organizowanymi dla słuchaczy i absolwentów MBA oraz w celach marketingowych i promocyjnych. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa ich podania w związku z organizowanym wydarzeniem uniemożliwi udział osoby w wydarzeniu. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych i promocyjnych będą przechowywane przez okres pięciu pełnych lat kalendarzowych, liczonych od 1 stycznia następującego po dacie wyrażenia zgody. Dane podane w związku z uczestnictwem osoby w wydarzeniu przetwarzane będą przez okres niezbędny do prawidłowej realizacji czynności związanych z organizacją wydarzenia oraz przez czas wymagany przepisami prawa. Jako uczelnie na co dzień korzystamy z usług firm, dzięki którym zapewniamy Ci najwyższy standard obsługi. Twoje dane osobowe mogą zostać im przekazane do przetwarzania na nasze zlecenie. Dzieje się tak najczęściej w przypadku współpracy z konkretnym usługodawcą (np. dostawcą usług przechowywania danych). Dostawcy Administratora mają siedzibę głównie w Polsce i w innych krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). Niektórzy spośród dostawców mają siedzibę poza terytorium EOG. W związku z przekazaniem danych Użytkownika poza terytorium EOG, w tym do USA, Administrator zadbał, aby dostawcy dawali gwarancję wysokiego stopnia ochrony danych osobowych. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. UODO gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych i reklamowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwościach ich poprawiania w każdym czasie.

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Informator MBA Wrocław 2023