MBA Day już 20 czerwca

20 czerwca zapraszamy do udziału w MBA Day. Spotkanie odbędzie się w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, ul. Fabryczna 29-31, strefa MBA (budynek B, I piętro). 

Plan MBA Day

  • 16:45 - rejestracja
  • 17:00-18:00 - "Lider - strateg - negocjator" - zajęcia z dr. Krzysztofem Kojem 
  • 18:00-19:00 - "Innowacyjne rozwiązywanie problemów biznesowych" - Bartosz Stawski, EY Academy of Business (partner programu Executive MBA - Project Management)
  • 19:15 - prezentacja oferty programów MBA
  • 19:30 - networking

Kilka słów o prowadzącym:
dr Krzysztof Koj – ekonomista, menedżer edukacji, trener biznesu i konsultant w dziedzinie negocjacji, komunikacji oraz ekonomicznego otoczenia biznesu; członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu; adiunkt we Franklin University; dyrektor akademicki programu MBA w WSB w Chorzowie. Prowadzi zajęcia z negocjacji międzynarodowych.

Bartosz Stawski - trener EY Academy of Business z kilkunastoletnim doświadczeniem, absolwent Instytutu Językoznawstwa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność retoryka praktyczna i komunikacja). Specjalizuje się w Thinking Tools i ich zastosowaniu w dziedzinie zarządzania projektami i innowacji, praktyk ToC (Teoria Ograniczeń, ang. Theory of Constraints), jest odpowiedzialnym za Polskę partnerem firmy Goldratt CZ oraz przedstawicielem izraelskiej firmy Systematic Inventive Thinking zajmującej się procesami myślowymi innowacyjności. Uzyskał certyfikat auditora systemów zarządzania w The British Standards Institution. 

Udział w MBA Day upoważnia do zwolnienia z opłaty wpisowej oraz za postępowanie kwalifikacyjne przy zapisie na nasze studia.

Serdecznie zapraszamy! 

Zarezerwuj miejsce, wypełniając poniższy formularz lub skontaktuj się z Biurem Programu MBA:   
mba@wsb.wroclaw.pl
tel. (71)376-23-75, (71)376-23-92

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Informator MBA Wrocław 2023