Kadra dydaktyczna programu MBA Management 4.0

Szczególny nacisk kładziemy na możliwość uczenia się poprzez wymianę doświadczeń. Dlatego zajęcia w ramach programu MBA prowadzą wykładowcy z wieloletnim stażem, a także praktycy biznesu – profesjonaliści i najlepsi eksperci branżowi zatrudnieni przez wiodące przedsiębiorstwa na rynku. Do kadry dydaktycznej programu MBA Management 4.0 należą m.in.:

Tomasz Gordon  certyfikowany trener biznesu, mentor, twórca i koordynator „Akademii Menedżera”  innowacyjnych studiów podyplomowych na Uniwersytece WSB Merito Bydgoszcz, Uniwersytecie WSB Merito Toruń Uczelni WSB Merito w Warszawie, na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz w DSW we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Dolnośląski DSW Wrocław). Od ponad 20 lat wspiera menedżerów, HR i działy  sprzedaży w rozwoju ich kompetencji. Prowadził zaawansowane projekty szkoleniowe m.in. dla DHL, Samsung Electronics Polska, Holding WP, Huawei Polska, Xiaomi Polska, PZU oraz Banku Zachodniego WBK. Od 2007 roku jest ekspertem wielopoziomowego testu kompetencji zawodowych Master Person Analysis. Jego artykuły publikowano, a wypowiedzi cytowano w magazynach: „Personel i Zarządzanie”, „Sukces”, „Gazeta Wyborcza”, „Szef Sprzedaży”, „Strefa  Biznesu”, „As Sprzedaży”, Nowa Sprzedaż” i „World Business Class Magazine”. Dla  Brian Tracy International prowadził certyfikujące szkolenia dla coachów, mentorów, trenerów biznesu oraz profesjonalnych mówców. Autor bestselleru „Nowa psychologia zarządzania. Jak błyskawicznie zmotywować tych, którym chce się najmniej”.

Michał FlorysMichał Florys – kierownik linii biznesowej Usługi IT i Bezpieczeństwo Informacji Asseco Academy. Od ponad 15 lat wspiera organizacje IT w transformacji do modelu usługowego, w którym klient i dostarczana mu wartość są w centrum zainteresowania. Pracuje z klientami nad skuteczną komunikacją i integracją biznesu i informatyki. Kładzie nacisk na kulturę organizacyjną, rolę lidera w zespole oraz empowerment. Akredytowany trener ITIL®, DevOps, Lean IT®.

 

 

 

 

 


Beata Zalewa 
 lead technical architect, certyfikowany AI/.NET Developer oraz specjalistka od platformy Azure. W branży IT pracuje od ponad 17 lat. Od ponad 13 lat posiada tytuł Microsoft Certified Trainer, jest również wykładowcą akademickim. Prelegentka na konferencjach i meetupach, mentorka pomagająca zrozumieć świat IT oraz autorka artykułów, które można znaleźć w miesięczniku „IT Professional lu Magazyn Programista". W swojej codziennej pracy zajmuje się tworzeniem projektów oprogramowania (HLD-LLD-BIG-SOP) dla usług Digital Workplace opartych o Azure, Microsoft Intune, Microsoft Defender, Office 365, tworzeniem oprogramowania (w tym kodowaniem) – DevOps (integracja API, ChatGPT i Azure OpenAI). Jej głównym przedmiotem zainteresowań jest przede wszystkim chmura Azure, tworzenie i utrzymanie aplikacji na tej platformie, bezpieczeństwo, wydajność oraz analiza wymagań. W wolnym czasie lubi czytać kryminały, robić zdjęcia oraz pracować we wlasnej pasiece i szerzyć wiedzę dotyczącą ważności pszczół w naszym ekosystemie.

 

Piotr Stroczkowski – trener biznesu, specjalista ecommerce, w branży od 2006 roku. Specjalizuje się w marketingu internetowym i sprzedaży bezpośredniej oraz szkoleniach z tego zakresu. Doświadczanie zdobywał m.in. w Wielkiej Brytanii w NEXT Distribution Center, największym wówczas sklepie internetowym na świecie. Obecnie optymalizuje i prowadzi kampanie reklamowe dla kilkunastu sklepów internetowych i niemal 100 stron internetowych. Od kilkunastu lat uczestniczy w programie Google Partners. Przeprowadza kampanie Google Ads, zajmuje się optymalizacją witryn i pozycjonowaniem oraz analityką webową. Opracowuje strategie wejścia na rynki sprzedażowe produktów z Grupy Allegro (allegro.pl, olx.pl, ceneo.pl, portale tematyczne), ale też dywersyfikacji źródeł ruchu dla tych firm, które działają tylko w tym obszarze. 

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Informator MBA Bydgoszcz 2023