Zapraszamy na wykład fakultatywny dla słuchaczy 3 czerwca

Słuchaczy MBA I i II roku zapraszamy 03.06 (piątek) na wykład fakultatywny, który odbędzie się w godzinach 16:00- 19:15 (z przerwą 15 minut) w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu ul. Dekerta 26, sala 281, budynek B, II piętro.
Wykład "Mitologia zarządzania" poprowadzi Rafał Żak. Po wykładzie słuchacze otrzymają książki "Rozwój osobisty. Instrukcja obsługi" z podpisem autora. 

Zainteresowanych prosimy o potwierdzenie obecności do 27 maja poprzez wysłanie maila do: 
Agnieszki Laskowskiej, Biuro Programu MBA w Toruniu agnieszka.laskowska@wsb.torun.pl
lub:
Magdaleny Kołoworockiej, Biuro Programu MBA w Bydgoszczy magda.kolowrocka@wsb.bydgoszcz.pl.

Opis zajęć
Spotkanie organizowane jest w ramach studiów MBA, które rozwijają potencjał menedżerski, czyli zdolność do efektywnego odnajdywania się w roli osoby wpływającej na pracę innych. Nic dziwnego, że to obszar, którym mocno interesuje się psychologia i rynek doradczy, co i rusz ogłaszając nowe rewolucyjne podejścia, teorie, narzędzia. Dokładnie tym się zajmiemy. Sprawdzimy, z których koncepcji warto korzystać, które mogą okazać się pomocne, a na które należy patrzeć z uśmiechem politowania. 
Dzięki spotkaniu uczestnicy bardziej efektywnie będą się poruszać w obszarze koncepcji wpływających na pracę menedżera. W trakcie spotkania uczestnicy:

  • zobaczą, jak łatwo jest stworzyć dobrze brzmiącą koncepcję przywództwa i dlaczego nie ma to sensu
  • usłyszą o tym, które koncepcje psychologii są w świecie zarządzania stale obecne, choć nigdy nie udowodniono, że działają
  • w miejsce każdej obalonej koncepcji zapoznają się z taką, która ma większą wartość i szansę przełożenia na skuteczność menedżera.

O prowadzącym:
Rafał Żak - zajmuje się rozwojem ludzi i organizacji. Robi to w czterech rolach: trenera, mówcy, coacha i autora tekstów. Jako trener lubi pracę z grupami wysokiego potencjału, czyli osobami, które swoimi codziennymi działaniami przyczyniają się do rozwoju całych organizacji. Zalicza do tej grupy przede wszystkim menedżerów różnych szczebli, koordynatorów czy szefów zespołów projektowych. W roli mówcy stara się łączyć atrakcyjność przekazu z zawartością merytoryczną, której niewiele można zarzucić. Jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i zwycięzcą konkursu na najlepszą mowę biznesową 2014 roku. Jako coach (akredytacja ICF) pracuje głównie z menedżerami w zakresie business coachingu. W roli autora publikuje teksty dotyczące rozwoju kompetencji. Jest autorem książek „Rozwój osobisty. Instrukcja obsługi” oraz „153 sceny filmowe z życia korporacji”. Fascynuje go temat granic rozwoju i jego kulturowych uwarunkowań. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, czyli organizacji promującej podejście do rozwoju oparte na dowodach. Nieco bezczelnie twierdzi, że w tym co robi zauważa granicę pomiędzy rozwojem, który ma sens, a rozwojem, który jest celem samym w sobie.

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Informator Torun Program 2024