MBA Day - zapraszamy 8 września 2022

Czas na MBA Day!

TERMIN: 8 WRZEŚNIA 2022 ROKU, GODZ. 16:30 

Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu ul. Fabryczna 29-31, strefa MBA (budynek B, I piętro)

Osoby zainteresowane rozwojem umiejętności menedżerskich i przywódczych zapraszamy na bezpłatne warsztaty.

MBA Day to idealna okazja na:

  • wzięcie udziału w przykładowych zajęciach i poznanie specyfiki studiów,
  • odkrycie naszego nowego programu - PRE Master of Business Administration,
  • spotkanie z wykładowcami,
  • zapisanie się na studia w dniu wydarzenia i skorzystanie z dodatkowej promocji!

Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy wypełnić formularz na dole strony. 

 Program wydarzenia:

  • 16:30 – 17:00
    rejestracja uczestników
  • 17:00 - 17:15
    powitanie i przedstawienie oferty
  • 17:15-18:15
    Zwinne zarządzanie w produktywności osobistej – czyli o tym jak wykorzystać metodę Kanban w lepszej organizacji pracy własnej? - Michał Kisza, EY Academy of Business
  • 18:15-19:15
    Action Learning - sposób na zespołowe rozwiązywanie palących problemów - Tomasz Janiak, Master Action Learning Coach, Dyrektor WIAL Poland
  • 19:15 -20:00
    networking przy kawie

 

Kilka słów o zajęciach i wykładowcach:

1. Zwinne zarządzanie w produktywności osobistej – czyli o tym jak wykorzystać metodę Kanban w lepszej organizacji pracy własnej?

Praca jaką wykonujemy każdego dnia może pochodzić z wielu źródeł, co skutkuje często koniecznością pamiętania wielu szczegółów oraz przemyślanych i szybkich decyzji, czym zająć się najpierw. Nakładające się terminy wykonania, priorytety wyglądające na sprzeczne czy wrażenie ogólnego przeładowania pracą to tylko część z trudności z jakimi wszyscy, w mniejszym lub większym stopniu, mamy styczność każdego dnia. W trakcie wykładu przyjrzymy się temu, jak jedna z metod zwinnych może pomóc w rozwiązaniu codziennych trudności w organizacji pracy własnej i zwiększyć produktywność osobistą bez względu na rolę jaką pełnimy w organizacji.

Wykład jest rozwinięciem wybranych koncepcji z zakresu kursu Executive MBA (w części dotyczącej zarządzania projektami realizowanej przez trenerów EY Academy of Business).

Prowadzący - Michał Kisza

Trener i konsultant współpracujący z EY Academy of Business. Specjalizuje się w skutecznym przeprowadzaniu potrzebnych zmian w procesie realizacji pojedynczych projektów, aż po całe programy, szczególnie w takich sytuacjach, gdzie jest niezwykle trudno ustalić szczegółowy plan działania na początku, a sam proces realizacji projektu warto modyfikować w miarę postępów prac i zdobywania przez zespół doświadczenia. 

Doświadczenie zawodowe zdobywał przez ostatnie 11 lat głównie w obszarze projektów IT i firm technologicznych. Kilka razy w roku bierze udział w projektach doradczych dla firm spoza głównego obszaru swojej specjalizacji (firmy produkcyjne i usługowe), by – jak sam twierdzi – szukać możliwości zastosowania posiadanej wiedzy i doświadczenia w nowych wymagających obszarach. Unikatowość swoich kompetencji buduje w oparciu o filozofię Agile (i metody z niej się wywodzące), teorię ograniczeń (szczególnie jej zastosowania w świecie projektów), metody przeprowadzania zmian organizacyjnych oraz rozwijając swoje zdolności przywódcze. 

Doświadczenie szkoleniowe zdobywał przez ostatnie 6 lat prowadząc ponad 100 komercyjnych szkoleń w ramach studiów podyplomowych z zarządzania projektami oraz dedykowanych programów szkoleniowych dla firm i instytucji, z którymi współpracował. Od kilku lat doskonali technikę prowadzenia szkoleń w oparciu o mapy myśli oraz przemyślany system powtórek materiału, wbudowany w samo szkolenie.

2. "Action Learning- sposób na zespołowe rozwiązywanie palących problemów"

Action Learning to proces, w którym niewielka grupa różnorodnych osób pracuje nad rozwiązaniem prawdziwego, palącego problemu i przy tym rozwija swoje umiejętności liderskie. To sposób, by w niestandardowy sposób prowadzić spotkania z zespołem, w których ludzie się słuchają, zadają pytania, mówią precyzyjnie i kończą z jasnym planem działań.

W trakcie spotkania dowiesz się jak:

  • prowadzić spotkania bez dygresji i "przeciągania liny",
  • dbać o równowagę w zaangażowaniu na spotkaniach,
  • prowokować w zespole dogłębną analizę problemów i nietuzinkową kreatywność,
  • zapewnić korzystanie z różnorodności w grupie,
  • jak być liderem i inspirować do sprawnego działania, zamiast mikrozarządzać i sterować grupą,
  • weźmiesz udział w krótkiej, praktycznej sesji Action Learning.

Prowadzący - Tomasz Janiak

 

Jedyny w Polsce Master Action Learning Coach, przedsiębiorca i dyrektor Światowego Instytutu Action Learning (WIAL) w Polsce. Jako pierwszy rozpoczął wdrażanie WIAL Action Learning w Polsce. Specjalizuje się w pracy z menedżerami w temacie współpracy zespołowej, rozwoju, komunikacji i grupowego rozwiązywania problemów. Pracował m.in dla Ergo Hestia, Banku Pekao SA, Banku Pocztowego, AVON, Kompanii Piwowarskiej, Tauron, Credit Agricole, AXA (Uniqa) i innych korporacji. 

Doświadczony również w biznesie – zarówno w małych firmach jak i w korporacjach, pracował w sprzedaży i marketingu. Od 2012 roku nieustannie pracuje w środowisku międzynarodowym. 

W swojej pracy łączy element energii i poczucia humoru z refleksją oraz przestrzenią na uczenie się. Ważne jest dla niego wspieranie zmiany w kulturze pracy zespołów i organizacji, a także w codziennym życiu ludzi z różnych regionów. Regularnie wspiera fundacje i stowarzyszenia działające na rzecz osób w trudnych sytuacjach w Polsce i na świecie.

 

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Informator MBA Wrocław 2023