MBA Day już 3 czerwca

Zapraszamy na zajęcia otwarte programu MBA 3 czerwca 2019 r. o godzinie 17.00 do Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, budynek przy ul. Ratajczaka 5/7, sala 205. 
Warsztat "Prawdziwi wrogowie projektów: dlaczego zazwyczaj się nie udaje i co zrobić, by było inaczej?" poprowadzi Tomasz Wrzesiewski. 

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Kilka słów o prowadzącym
Tomasz Wrzesiewski - menedżer, konsultant i trener z 18-letnim doświadczeniem w biznesie i branży szkoleniowej. Specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu dedykowanych rozwiązań biznesowych dla klienta w obszarze zarządzania projektami, zarządzania strategicznego i zarządzania sprzedażą. Posiada bogate doświadczenie w zakresie budowy i zarządzania zespołami o różnej specjalizacji: zarządzał restrukturyzacją dużych i małych firm produkcyjnych i usługowych, organizacji publicznych i non-profit. Specjalizuje się również w prowadzeniu warsztatów z zakresu zarządzania portfelem projektów,  zarządzania projektem, zarządzania strategicznego, modelowania procesów biznesowych, zarządzania sprzedażą oraz zarządzania zespołem.  Propagator zarządzania zgodnie z założeniami podejścia AGILE, CCPM, Business Process Development oraz Load Factor Scheduling.

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Informator MBA Poznań 2023