17 czerwca widzimy się na MBA Day

MBA Day to zajęcia otwarte dla osób zainteresowanych studiami Master of Business Administration. To także okazja do rozmowy z wykładowcą i opiekunem studiów oraz do networkingu. Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy wypełnić poniższy formularz.

Termin: 17 czerwca 2021 r., godz. 17.00 (rejestracja od 16.45)

Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, ul. Ratajczaka 5/7, sala 205

Temat zajęć: Postęp jest dziełem niezadowolonych, czyli jak świadomie kształtować kulturę organizacyjną zachęcającą do uczenia się

Prowadzący: dr Marcin Żółtak, wykładowca studiów MBA

dr Marcin Żółtak - konsultant, project manager specjalizujący się we wdrażaniu zmian organizacyjnych. Od niemal dwudziestu lat pracuje dla organizacji o różnym charakterze: produkcyjnym, usługowym i administracyjnym. Projekty, w których uczestniczy dotyczą zróżnicowanych obszarów działania organizacji, zawsze jednak są realizowane z zaangażowaniem wewnętrznych zespołów składających z pracowników klientów. Zaangażowany w procesy zarządzania zasobami ludzkimi, takie jak rekrutacja i selekcja, szkolenia, motywowanie. Koncentruje się na zarządzaniu projektami, wspieraniu działów zarządzania zasobami ludzkimi i pracowników organizacji w ich realizację. Do pracy doradczej włącza inne rozwiązania, takie jak: prowadzenie szkoleń, coaching, facylitację, a niekiedy nawet podejście terapeutyczne. Ukończył studia podyplomowe strategiczne zarządzanie zmianą w organizacji z wykorzystaniem podejścia systemowego (ISC) na Uniwersytecie w Milton Keys. Ma certyfikat konsultanta rozwoju organizacji HSD (Human Systems Dynamics), certyfikat psychoterapeuty systemowego 1. i 2. stopnia uzyskany w Wielkopolskim Towarzystwo Terapii Systemowej). Jest coachem w standardzie ICC. W pracy terapeutycznej wykorzystuje standardy ORSC (Organization and Relationship Systems Coaching)  i coachingu systemowego SCA (Systemic Coaching Approach).

Plan MBA Day

  • 16.45– 17:00 – rejestracja uczestników 
  • 17.00-18.30 – Postęp jest dziełem niezadowolonych, czyli jak świadomie kształtować kulturę organizacyjną zachęcającą do uczenia się - zajęcia z dr. Marcinem Żółtakiem, wykładowcą studiów MBA

„Bądźcie samoukami, nie czekajcie, aż was nauczy życie”. Ten doskonały aforyzm Stanisława Jerzego Leca jest kwintesencją podejścia organizacji do kwestii uczenia się i wprowadzania zmian. Część z nich odczekuje niemal do ostatniego momentu, zachowując się jak człowiek, który kupuje telefon komórkowy tylko dlatego, że nie można już kupić tych z tarczą. Inne niemal codzienne zachęcają pracowników do eksperymentowania, ucząc się przy okazji i testując nowe rozwiązania. Tym, co różni tak skrajnie podejścia organizacji, jest kultura. Kultura organizacyjne, której świadome kształtowanie nabiera gwałtownie znaczenia w niepewnych czasach. Zapraszamy na zajęcia, w trakcie których przyjrzymy się bliżej, czym w istocie jest kultura, w jaki sposób (często nieświadomie) reguluje i kształtuje działania organizacyjne. Ustalimy również, jaki jest związek pomiędzy kulturą organizacyjną a zdolnością (lub jej brakiem) do uczenia się i pokonywania ograniczeń.  
  • 18.30 – networking  

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Informator MBA Poznań 2023