Program MBA Zarządzanie w podmiotach leczniczych może być dofinansowane z Bazy Usług Rozwojowych.

Sprawdź naszą usługę w BUR: Usługa - Szczegóły w profilu Dostawcy Uniwersytet WSB Merito w Szczecinie - Baza Usług Rozwojowych - PARP

Chcesz się dowiedzieć więcej, zapraszamy do przeczytania zakładki DOFINANSOWANIA

Opłaty za studia MBA Zarządzanie w podmiotach leczniczych

  • opłata wpisowa 500 zł 
  • opłata za postępowanie kwalifikacyjne – 200 zł
  • czesne (patrz niżej)
  • opłata końcowa – 450 EUR

    Liczba ratWysokość ratyCałkowite czesne
    opłata jednorazowa28 500 zł

    Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28 500 zł
    28 500 zł
    3 raty 

    10 000 zł

    Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 10 000 zł

    30 000 zł
    15 rat

    2 100 zł

    Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 2 100 zł

    31 500 zł

*Uczelnia gwarantuje, że wysokość czesnego nie ulegnie zmianie podczas trwania programu.

 

 

ZASADY REKRUTACJI

Etap 1. Spełnienie kryteriów przyjęcia na studia MBA Zarządzanie w podmiotach leczniczych:

  • ukończone studia wyższe I lub II stopnia (dyplom licencjata lub magistra),
  • min. pięcioletnie doświadczenie zawodowe (preferowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub menedżerskie),
  • pozytywna ocena rozmowy kwalifikacyjnej.

Etap 2. Zapisanie się na studia i dostarczenie dokumentów rekrutacyjnych.

Zachęcamy do założenia Konta Kandydata i zapisania się za jego pośrednictwem na studia. Konto zaprojektowaliśmy tak, by maksymalnie ułatwić proces rekrutacji. Dzięki temu można:

  • przejść online proces zapisu na studia,
  • dostarczyć dokumenty, podpisać umowę i dokonać płatności rekrutacyjnych z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem internetu
  • sprawdzić status swoich rekrutacji oraz historię zapisów,
  • w każdej chwili dokończyć przerwany proces uzupełniania formularza rekrutacyjnego.

Informacje, jak założyć Konto Kandydata, znajdują się w zakładce: Wygodne zapisy na studia. 

Dokumenty rekrutacyjne:

  • kwestionariusz osobowy
  • podanie o przyjęcie na studia
  • pełne CV w jęzuku polskim
  • 1 zdjęcie legitymacyjne
  • potwierdzoną przez Uniwersytet WSB Merito zgodność z oryginałem lub notarialnie kserokopię dyplomu ukończenia studiów wyższych (oryginał do wglądu)
  • zaświadczenie potwierdzające pięcioletnie doświadczenie zawodowe preferowane na stanowiskach kierowniczych/menedżerskich (zaświadczenie z działu kadr lub wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej)
  • potwierdzenie przelewu opłaty za postępowanie kwalifikacyjne oraz bezzwrotnej opłaty wpisowej na wskazane konto: 
    BNP Paribas Bank Polska S.A. 74 1750 1019 0000 0000 2102 9278 z dopiskiem: MBA Zarządzanie w podmiotach leczniczych

 Aby skorzystać z aktualnej promocji na studia MBA, wystarczy zapisać się online, a następnie w ciągu 7 dni od zapisu dostarczyć dokumenty.

  • przez internet za pomocą Konta Kandydata
  • osobiście do Biura Programu MBA po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym umówieniu terminu wizyty
  • pocztą tradycyjną lub kurierem na adres:

Uniwersytet WSB Merito Szczecin
Biuro Programu MBA
ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich 3
70-224 Szczecin

Etap 3. Umówienie się na rozmowę kwalifikacyjną za pośrednictwem Biura Programu MBA.

O przyjęciu na studia MBA Zarządzanie w podmiotach leczniczych decydują informacje uzyskane na podstawie złożonych dokumentów rekrutacyjnych oraz wynik rozmowy kwalifikacyjnej, w czasie której badamy doświadczenie zawodowe, predyspozycje menedżerskie i motywację kandydatów do podjęcia studiów MBA.

Etap 4. Podpisanie umowy i dostarczenie jej za pośrednictwem Konta Kandydata, osobiście, pocztą lub kurierem.


Dokumenty do wglądu:

Rekrutacja za pośrednictwem Konta Kandydata

KROK 1                           Wybierz program MBA dla siebie, przejdź do zapisów online i wybierz opcję „Załóż konto” (w prawym, górnym rogu).
KROK 2

Załóż Konto Kandydata, w którym znajdziesz wszystkie instrukcje dotyczące tego, jak skutecznie przejść proces rekrutacji. Znajdziesz tu również listę niezbędnych dokumentów, które trzeba dostarczyć.

Nasi studenci i absolwenci mogą pominąć proces zakładania konta i od razu zalogować się do niego loginem oraz hasłem, którego używają w Extranecie. 

Numery kont do poszczególnych wpłat oraz terminy płatności i wysokości rat znajdują się w Extranecie. Każdy uczestnik samodzielnie monitoruje swoje płatności. 

KROK 3Po założeniu konta i wypełnieniu formularza rekrutacyjnego masz 7 dni na skompletowanie, dostarczenie i podpisanie niezbędnych dokumentów. Dzięki Kontu Kandydata możesz to zrobić online, bez wychodzenia z domu.
KROK 4Poczekaj na informację o pozytywnej weryfikacji dokumentów. Jeśli zdiagnozujemy jakieś błędy lub braki, będziemy o tym na bieżąco informować.
KROK 5Po pozytywnej weryfikacji dokumentów umów się na rozmowę kwalifikacyjną. Po rozmowie kwalifikacyjnej dostarcz poprzez Konto Kandydata podpisaną umowę.

Dofinansowanie z BUR 

Czy wiesz, że istnieje możliwość zdobycia dofinansowania do studiów podyplomowych i szkoleń ze źródeł zewnętrznych? Poniżej znajdziesz wykaz instytucji, które przyznają środki na rozwój kompetencji i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Baza Usług Rozwojowych (BUR) została stworzona z myślą o potrzebach przedsiębiorców i pracowników z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. 

BUR to platforma online za pośrednictwem której możesz jako przedsiębiorca wybrać i zgłosić siebie oraz swoich pracowników na studia podyplomowe i szkolenia. Szczegóły znajdziesz na Baza Usług Rozwojowych - PARP. 

W województwie zachodniopomorskim realizowane są 3 projekty dla pracodawców i ich pracowników: "Usługi BUR kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa", "Fundusz Usług Rozwojowych w województwie zachodniopomorskim - FUR 3" oraz „Dofinansowanie usług rozwojowych dla zachodniopomorskich MMŚP III”.

Operatorami w województwie zachodniopomorskim są:  

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (KARR) Usługi Rozowjowe KARR (karrsa.pl) 

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) Fundusz Usług Rozwojowych w województwie zachodniopomorskim – FUR3 - Strona Główna (pfp.com.pl) 

Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (ZARR) https://www.zarr.com.pl/

Dla kogo przeznaczone są środki z projektu?  

  • dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MMŚP) i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego. 

Czas trwania projektu  

W zależności od projektu tj. do 30.09.2026 r. lub do 31.01.2027 r.  

 Kwota dofinansowania 

Maksymalna kwota dofinansowania dla jednego uczestnika (pracownika) wynosi 7 500,00 zł,  a dla jednego przedsiębiorcy 99 000 zł. 

Poziom dofinansowania 

Poziom dofinansowania w ramach projektu wynosi 50%, 60% lub 80% wartości kwalifikowanej usługi rozwojowej (kwota netto).

 

Krok 1

Z Bazy Usług Rozwojowych wybierz studia podyplomowe lub szkolenie realizowane przez Uniwersytet WSB Merito w Poznaniu (Filia w Szczecinie). Jeżeli nie znajdziesz swojego kierunku, skontaktuj się z nami i sprawdź możliwość zamieszczenia go w BUR. 

Możesz również zamówić u nas dedykowaną usługę dla Twojej firmy. Zapotrzebowanie na dedykowaną usługę zgłoś na adres e-mail: dsp@szczecin.merito.pl

Krok 2

Wygeneruj Kartę Usługi z BUR i zgłoś się do wybranego przez siebie operatora.

Krok 3

Wejdź na stronę wybranego operatora. Zapoznaj się z wymaganymi dokumentami i wnioskami oraz dostarcz je do operatora, u którego będziesz się starać o dofinansowanie.  

Krok 4

Po podpisaniu umowy zarejestruj się w BUR jako uczestnik instytucjonalny (przedsiębiorca), a potem zarejestruj pracownika i podepnij go pod firmę. 

Następnie  niezwłocznie zgłoś  się do Biura Rekrutacji Uniwersytetu WSB Merito w celu zawarcia umowy na studia podyplomowe. Oprócz umowy z operatorem na usługę zawierasz również umowę z Uniwersytetem WSB Merito na realizację studiów podyplomowych.   

  • Pamiętaj, że korzystając z dofinansowania poprzez BUR oraz podpisując umowę na studia podyplomowe z Uniwersytetem WSB Merito, obowiązuje cena katalogowa kierunku (bez zniżki czasowej w czesnym). 
  • Pamiętaj, że uzyskane dofinansowanie działa na zasadzie refinansacji usługi, czyli opłacasz usługę z własnych środków, a po jej zakończeniu uzyskujesz zwrot dofinansowania.

Krok 5

Pamiętaj, że po zakończeniu usługi studiów podyplomowych lub szkolenia pracownik musi w ciągu 7 dni ocenić zakończoną usługę. To jeden z warunków uzyskania refundacji. 

Krok 6

Po zakończeniu usługi zgłoś zapotrzebowanie na następujące dokumenty do Biura MBA: fakturę VAT za studia podyplomowe lub szkolenie, dowód księgowy za zrealizowane Usługi rozwojowe, potwierdzenie zapłaty za poszczególne dowody księgowe oraz zaświadczenie o ukończeniu studiów.  

Ktok 7

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami:

tel: 602 646 460

e-mailmba@szczecin.merito.pl 

Zainteresowały Cię nasze studia?

Zrób kolejny krok

Informator MBA Szczecin 2024